carat_cubd1803a0
CARAT CUBD1803A0 Premium 180 baksteen slijpkop
Productomschrijving:
  • Geschikt voor het slijpen van zachte, zanderige steensoorten.
  • Dubbele rij segmenten.
  • Hoge kwaliteit en zeer lange levensduur.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 180 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
  • Type aansluiting: Asgat
  • Segmenthoogte: 4 mm
  • Voor materiaal: Steen
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452998892
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUBD1803A0
Diameter (schijf)
180 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Type aansluiting
Asgat
Segmenthoogte
4 mm
Voor materiaal
Steen
Diameter
180 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
4 mm